השתלת שיער גוף (BHT)

השתלת שיער בגוף , זקן וחזה.

ניצול שיער הגוף לטיפול השתלת השיער: קציר שיער הפנים והחזה

טיפול BHTהוא פתרון מצוין לאנשים בעלי צמיחת שיער חלשה ודלילה באזור התורם ( החלק האחורי של הראש). הרעיון הוא להשתמש בשיער מאזורים אחרים של הגוף כמו הזקן והחזה על מנת לשתול אותו במפרצים ובקרחות בשיער. מדובר בשיטה המתאימה במיוחד לאנשים שאין להם מספיק זקיקי שיער בריאים להשתלה על שיער הקרקפת או שזקוקים לכמות גדולה של שתלים ולטיפול ארוך בכמה סבבים.

האזור התורם הוא ההיבט החשוב והמכריע ביותר בכל תהליך ההשתלה. אם התברכתם בצמיחת שיער סבירה באזור זה , זה ישפיע בצורה ניכרת על סיכויי ההצלחה של התהליך כולו.

החלק האחורי של הראש ( העורף) הוא המועמד הנפוץ והמובן מאליו לאזור התורם. ממנו נאספים זקיקי השיער המושתלים בעזרת כלי קציר ממונע או אביזר ליקוט ידני.

אנשים מסוימים סובלים מהתקרחות שיער חמורה או גנים בעייתיים במיוחד ואין להם מספיק שיער עבור ההשתלה גם באזור התורם. אם זה המקרה, כל התהליך עלול להיכשל והשיער החדש שיצמח יהיה דליל או שאזורים מסוימים יישארו נטולי שיער לגמרי.

במקרים כאלה נעשה שימוש בטכניקת BHT ( השתלת שיער הגוף) שמבוססת על שימוש באזור תורם משני כמו הזקן ( תחתית הסנטר) ושיער החזה על מנת להגדיל את כמות זקיקי השיער הזמינים להשתלה. מאזורים אלה ניתן להפיק 1200-2000 זקיקי שיער. המספר הזה תלוי במאפייני צמיחת השיער של המטופל.

שיער החזה משמש כמקור נוסף של זקיקי שיער ואינו מושתל על החלק הקדמי מפני שהוא בעל מאפיינים ודפוסי צמיחה שונים משיער הראש. בגלל שהוא לא זהה לשיער הקרקפת, הוא בעל איכות גרועה ואינו ממש מתאים לטיפול בשיער הראש. בדרך כלל, שותלים סוג שיער  זה רק בחלק האמצעי.

שיער הפנים דומה יותר לשיער באזור התורם ולכן עדיף להשתמש בו בתור שתלים. רק אם אין ברירה ונדרשת כמות גדולה יותר של זקיקי שיער להשתלה, נשקל שימוש בשיער החזה.

שיטה זאת עובדת נפלא עבור אנשים עם צמיחה בעייתית וגרועה באזור התורם או כאלה שזקוקים להשתלה בהיקף גדול במיוחד ורוצים לצמצם את מספר סבבי הטיפול שהם יצטרכו לעבור.

בנוסף לכך, שיטת BHT היא גם דרך מצוינת לתקן השתלת שיער מאכזבת שנכשלה. אנשים שניסו את מזלם במכון רפואי מסוים ולא השיגו תוצאות חיוביות, לא רק מאבדים את כספם, אלא גם עלולים לסבול מפגיעה בסמיכות השיער מאחורי הראש. במקרים כאלה, על מנת להגדיל את מספר זקיקי השיער, ניתן להשתמש בטכניקת BHT.

זמן ההחלמה של האזורים התורמים בעת השתלת BHT מהיר יותר משיער הראש. תוך זמן קצר, שום דבר לא יוכל להסגיר או אפילו לרמוז שבכלל עברתם טיפול השתלת שיער.

אם אתם תוהים האם הליך השתלת שיער FUE באמצעות איסוף שיער הגוף ( (BHT מתאים לכם, אז אנא תפנו אלינו על מנת לקבל אבחון וייעוץ. הרופאים המנוסים שלנו יבחנו את המקרה הספציפי שלכם וימליצו לכם על הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן