זריקות ללא כאב

טיפול השתלה ללא כל כאב המתבצע עם מזרק מיוחד

זריקה להעלמת  תחושת הכאב ( ידועה גם בתור מזרק ללא מחטים) מאפשרת לבצע הרדמה של המטופל ללא כל שימוש במחטים בעת הליך השתלת השיער.  אנשים רבים נרתעים ממחטים ובעלי סף רגישות נמוך במיוחד לכאבים- זה פתרון מושלם למטופלים רגישים כאלה שמחטים זה הפחד הכי נורא שלהם.

השתלת שיער כמעט לא מלווה בכאבים. אבל, אנשים רבים אפילו לא מסוגלים להסתכל על מחטים ורגישים גם לכאב הקטן ביותר. הרדמה יכולה להעלים את כל הבעיות האלה.

ההרדמה היא השלב הראשון בטיפול השתלת שיער. התהליך מתחיל בהרדמה מקומית על מנת שהמטופל לא ירגיש בכל כאב. האזור התורם ואזור ההשתלה הם אלה שמצריכים  הרדמה מקומית.  לאחר שזה התבצע, המטופל לא יחוש בשום כאב באזורים אלה. הרדמה מסורתית מתבצעת בעזרת מחט זעירה במיוחד. אבל, גם זה לא מונע מאנשים מסוימים להימנע מהשתלת שיער עקב הפעולה הזאת שנראית מאיימת מאוד עבורם. בדיוק עבור מקרים כאלה, פותח כלי שנקרא " מזרק ללא מחטים" שמאפשר לבצע את התהליך ללא כל מחט וחוסך את אי הנעימות המורגשת במהלך הזריקה.

איך עובד המזרק נטול המחט?

מדובר במנגנון זריקה המבוסס על עיקרון של קפיץ. המזרק הרפואי הזה מנצל זרם צר של נוזל בלחץ גבוה על מנת לחדור לשכבת העור העליונה במקום המחט המסורתית.
התרופה המיוחדת חודרת לרקמות התת עוריות בצורה המזכירה חרוט, תוך התנגדות מינימלית של הרקמות. אין כל שימוש במחטים אשר דוקרות את רקמות העור העדינות ויכולות להשאיר צלקות.

מדובר בדרך מהירה ובטוחה להחדיר לגוף ביעילות את חומר ההרדמה שינטרל כל כאב.

פחד עוצמתי ממחטים יכול לשתק אנשים רבים ולגרום להם לוותר על השתלת שיער, הטכניקה הזאת הופכת את התהליך לידידותי ונוח במיוחד גם עבורם.

השתלת שיער אינה נחשבת לניתוח מלא, ודורשת רק הרדמה מקומית. למעשה, ההליך החצי פולשני הזה הוא הטיפול הקוסמטי הכי פחות מכאיב שיש.

אם אתם תוהים האם הליך השתלת שיער FUE על ידי זריקה נטולת כאבים יכול להתאים לכם, אז אנא תפנו אלינו על מנת לקבל אבחון וייעוץ. הרופאים המנוסים שלנו יבחנו את המקרה הספציפי שלכם וימליצו לכם על הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן