חילוץ זקיקים ידני

חילוץ זקיקי שיער

השתלת שיער הכוללת ליקוט ידני של השתלים

במסגרת השתלת שיער בטכניקת FUE, אחת מצורות איסוף זקיקי השיער המשמשים להשתלה היא ידנית. כלי מיוחד מאפשר ללקט שתל אחר שתל ללא כל אביזרי עזר חשמליים. טכניקת FUE כזאת טומנת בחובה יתרונות רבים.

אביזר החיתוך הידני הזה הוא הכלי המקורי של שיטת  FUE. מדובר באזמל מעגלי חלול בקוטר של 0.7-1 מ"מ. הוא מאפשר לקצור את זקיקי השיער מהאזור התורם. זאת טכניקת איסוף השתלים היעילה והמתוחכמת ביותר של טיפול  FUE.

איך ניתוח השתלת שיער בשיטת FUE מתבצע באמצעות כלי ניקוב ידני?

הרופא שמבצע את השתלת השיער מסובב את כלי החיתוך הלוך ושוב בין האגודל והאצבע המורה, בזמן שהוא מפעיל לחץ מתון על האזור התורם שממנו נלקחים זקיקי השיער המושתלים.  ברגע שהוא מגיע לעומק הרצוי, הוא מלקט את זקיק השיער בעזרת מלקחיים.

מה הופך את איסוף זקיקי השיער הידני לטכניקת הקציר הטובה ביותר?

דיוק רב יותר ושיעור הישרדות גבוה של השתלים

רופאים מיומנים יכולים לחוש את זווית צמיחת זקיק השיער ורמת התנגדות רקמות הקרקפת במהלך הטיפול, מה שמביא לתוצאות הרבה יותר טובות. השתלים נתלשים בצורה עדינה ומדויקת, מה שמשפר את הסיכוי שלהם לצמוח בצורה טובה ובריאה  על אזור ההשתלה.

צמצום הנזק האפשרי לרקמות העור ולזקיקי השיער

ליקוט ידני של זקיקי השיער מפחית באופן משמעותי את הנזק שיכול להיגרם בעת קציר ממונע שפוגע בשתלים עקב חום וחיכוך מוגבר. הידיים המנוסות של הרופא יבצעו את הטיפול בצורה הטובה ביותר מבלי לתלוש את השיער ולהזיק לו.

קיצור זמן ההחלמה ומניעת דלדול השיער באזור התורם

בעבודה עם  כלי ניקוב ידני, הטיפול הוא הרבה יותר נקי ועדין ואינו מביא לפריחה ולגירוי של האזור התורם. זקיק מכיל 2-4 שיערות בודדות, וכאשר הליקוט מתבצע באופן ידני על ידי הרופא, הוא יכול לאסוף רק שיערה אחת בכל פעם ולהשאיר את האחרות. זה יבטיח שהשיער באזור התורם יישאר סמיך ובריא ולא יהפוך לדליל ודק, כמו במקרה של שימוש בכלי קציר ממונע.

טכניקת השתלת השיער היוקרתית, המובחרת והבלעדית הזאת מאפשרת שליטה מלאה בתהליך .

אם אתם תוהים האם הליך השתלת שיער FUE באמצעות  קציר שתלים ידניבאמת מתאים לכם,אז אנא תפנו אלינו על מנת לקבל אבחון וייעוץ. הרופאים המנוסים שלנו יבחנו את המקרה הספציפי שלכם וימליצו לכם על הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן