חילוץ זקיקים ממונע

הדוקטור בתהליך ההשתלה

קציר ממונע של זקיקי השיער בטכניקת השתלת שיער FUE

טכניקת ליקוט שיער נפוצה במסגרת השתלת FUE. אפשרות מושלמת לטיפול מהיר תוך יום אחד ולהשתלת מספר גבוה במיוחד של זקיקי שיער

מה זה קציר זקיקי שיער ממונע בטכניקת? FUE

איסוף השיער הבריא מתבצע בעזרת מכשיר חשמלי המצויד במנוע המתכוונן לכמה מהירויות שונות וכלי ניקוב קטן. מידות אביזר החירור על המכשיר תלויות במאפיינים הספציפיים של שיער המטופל. כלי הניקוב מסתובב סביב זקיקי השיער וחותך אותם בצורה מעגלית. לאחר מכן, הם נאספים בעזרת פינצטה.

שיטה זאת מסייעת לקצור כמות גדולה במיוחד של זקיקי שיער שישמשו להשתלה. לעיתים, עד למספר מרשים במיוחד של 5500 זקיקי שיער, במקרה שהמטופל יכול לספק תפוקה כזאת.

מהם היתרונות של קציר זקיקי שיער ממונע בשיטת FUE?

  • אין צורך לבצע חתכים בעור במהלך הטיפול. ניתן לאסוף את השתלים ללא התערבות כירורגית עמוקה.
  • הליך זה אינו משאיר צלקות וסימנים על הקרקפת. כמובן, שזה בתנאי שתהליך קציר זקיקי השיער הממונע מתבצע בצורה מקצועית ומדויקת על ידי מומחה מיומן.
  • מאפשר לאסוף שתלים לא רק משיער הראש, אלא גם מאזורים אחרים בגוף כמו החזה והסנטר בטכניקת BHT.
  • אם אתם זקוקים להשתלה בהיקף רחב וגדול במיוחד, טכניקה זאת יכולה לחסוך לכם זמן ולצמצם את כמות הטיפולים שתצטרכו לבצע. אם אתם צריכים לקצור ולשתול כמות מפלצתית של זקיקי שיער על מנת להעלים את הקרחות והמפרצים על ראשכם, כדאי לשקול שיטה  זאת שיכולה לקצר תהליכים.

שיטות כאלה פותרות כמה היבטים בעייתיים של טכניקת FUE הידנית ומנטרלים כמה חסרונות פוטנציאליים שלה. אם הלכתם לאיבוד במגוון שיטות השתלת השיער השונות ואתם מתלבטים בנוגע לשיטה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, תשאירו את השאלה הזאת לרופא . אינכם יכולים להכריע לבד בשאלה החשובה הזאת, וחשוב שתתייעצו עם גורם מקצועי שיבחן היטב את מצבכם וימליץ על אופן ההשתלה הנכון והמומלץ ביותר עבורכם.

אם אתם תוהים האם הליך השתלת שיער FUE באמצעות איסוף זקיקי שיער ממונע יכול להתאים לכם, אז אנא תפנו אלינו על מנת לקבל אבחון וייעוץ. הרופאים המנוסים שלנו יבחנו את המקרה הספציפי שלכם וימליצו לכם על הפתרון המתאים והנכון ביותר עבורכם.

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן