השתלת שיער לנשים תמונות לפני ואחרי

שיער הרבה יותר מלא בעזרת שחזור שיער ללא גילוח לנשים

אחד מהמרכיבים המהותיים בנראות החיצונית, הוא מרכיב השיער. על אחת כמה וכמה, כשמדובר במראה החיצוני הנשי. אובדן של שיער אצל נשים, עשוי לגרום לאתגרים מהותיים בהתנהלות היומיומית וליצור בעיות הקשורות בתחושת הערך העצמי אצל האישה. במקרים מסוימים, אובדן שיער אצל נשים, עשוי להוות סיוט של ממש וכזה, אשר ההתמודדות עמו, היא מורכבת – בלשון המעטה.

האובדן של שיער אצל נשים, בדרך כלל מקושר למספר מרכיבים, וביניהם ניתן לנות נושאים של דכאון ולחצים נפשיים, גנטיקה של אובדן שיער, שינויים הורמונליים ופיזיים, מחלות ועוד. במהלך השנים, רופאים ניסו רבות למצוא מענה עבור אובדן הצפיפות בשיער אצל נשים ולבסוף, נוצרו שיטות עבור השתלות שיער למען הגברת צפיפות זקיקי השיער אצל נשים.

התפתחות הטכנולוגיה במהלך השנים;

במהלך השנים, הטכנולוגיה התפתחה רבות בשלל תחומיה, ותחום השתלות השיער לא נשאר מאחור בעודו חושף בפני הקהל פתרונות ומענה עבור התקרחות ואובדן של שיער.

אצל נשים, ניתן לבצע השתלות שיער באופן בו המענה יהיה קבוע. עבור רסטורציה של שיער אצל נשים, ניתן להשתמש בשיטת FUE יחד עם השתלת DHI שהולכת ותופסת תאוצה. באמצעות שיטת DHI , ניתן לעבור את ההליך מבלי הצורך לגלח את האזור שמקבל תרומה של זקיקי שיער. הליך זה, נקרא Unshaven procedure והוא פופולארי אצל נשים בעקבות אי-הצורך של גילוח.

שיטת FUE והצורך לגלח את האזור הנתרם;

במהלך קבלת טיפול בשיטת FUE, תידרשו לגלח את האזור שמקבל תרומה מבעוד מועד ולפני שאתם מתחילים את ההליך, דבר אשר גורם לנשים להסס ולחשוש מפני קבלת טיפול בשיטת FUE. הגילוח יוצר תחושה לא נעימה אצל חלק מהנשים, ואין ספק שנושא הנראות העצמית מבטא בנקודה זו את חשיבותו אצל נשים.

בשורה התחתונה, נשים רבות מעדיפות לעבור הליך של השתלת 'DHI בעקבות כך שאין צורך לגלח את האזור שמקבל את התרומה.

יתרון חשוב נוסף בשיטת DHI, טמון בכך שבהליך זה, המנתח יכול ביתר קלות להשתיל זקיקי שיער מבלי לבצע חיתוכים מהותיים. בעקבות כך, גם ההחלמה מהירה יותר וזו סיבה נוספת לכך שאנשים רבים מעדיפים את שיטת DHI על פני שיטת FUE.

טכניקות להשתלת שיער:

לפני & אחרי

ניצור איתך קשר בהקדם

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן