הדוקטור מצייר את הגבות לפני ההשתלה

שינוי ועיבוי הגבות בעזרת השתלת גבות

עבור לא מעט אנשים. הצורך בהשתלת שיער בגבות הוא ממשי וכיום כבר ניתן לטפל בסוגייה הזו בהצלחה רבה, ללא כאבים משמעותיים וללא צלקות. השתלת השיער מהווה מענה עבור העלאת הבטחון העצמי ושיפור הנראות הכללית החיצונית של האדם, מסייעת בתחושתו הכללית של המטופל וכדומה.

מעט רק על השתלות שיער;

אם בעבר, השתלות שיער היוו מקור לכאבים וצלקות, הרי שכיום כבר ניתן "להצטייד" בשירותי מרכזים העוסקים בהשתלות שיער וליהנות מהשתלות נטולות כאבים, צלקות וטראומות כאלו ואחרות. רבים בוחרים אפילו לטוס לחו"ל (למשל: השתלת שיער בטורקיה) בכדי לבצע השתלת שיער ובמקרים מסוימים, אף בוחרים לשכור שירותים של מלווה צמוד. שירותי הליווי, בדרך כלל, ניתנים על ידי אנשים אחרים אשר עברו את ההשתלה בעבר ומספקים שירות זה. במקרים כאלו ואחרים, גם ניתן לאתר מדריך שדובר את שפת היעד אליו אתם עומדים לטוס.

כמובן ובמידה ואתם טסים לחו"ל למען השתלת גבות ו\או השתלת שיער מסוג כזה או אחר, כדאי לברר האם הרופאים המטפלים אכן דוברים אנגלית. במידה ואתם נוכחים לדעת כי לא תהיה ביכולתכם לתקשר עמם והם אינם דוברי אנגלית, זכרו כי אין בהכרח קשר בין זאת לבין איכות ההשתלה. בכל זאת, השתלת גבות והשתלות שיער הם הליכים מוקפדים שנעשים בצורה מדעית וטכנולוגית באיכות גבוהה, כך שגם אם המטפלים אינם דוברים שפה שבה תוכלו לתקשר עמם, התהליך עדיין יבוצע על איכותו הגבוהה ללא הקשר לכך.

השתלת גבות | השתלת שיער בגבות;

בדומה להשתלת שיער בקרקפת והשתלת זקן ושפם, ניתן לבצע השתלת גבות גם בשיטת FUE, אך מעט בשונה מהשתלות אלו, השתלת שיער בגבות היא הליך עדין למדיי. בעקבות כך שאזור הגבות הוא אזור רגיש, המלאכה של השתלת גבות צריכה להיעשות תחת הקפדה מאוד מדויקת ועבודה עדינה ביותר.

בדרך כלל, נדרשת מלכתחילה תכנית "עיצוב" עבור הגבות ויש לשבת עם מעניק הטיפול לשם יצירה ממשית של תכנון הגבות ועיצובן. יש לקחת בחשבון, כי אופי זקיקי השיער המושתלים ישמרו על כיוון צמיחתם ובשל זאת, בתהליך תכנון העיצוב של ההשתלה, נלקחים בחשבון גם אלמנטים של כיוון הצמיחה.

השתלת גבות עשויה להתבצע גם באמצעות שיטת FUE ואין ספק כי שיטה זו נעשתה פופולארית למדיי בשנים האחרונות ברחבי העולם. למעשה, רבים טסים למומחי השתלות שיער בטורקיה על מנת לבצע השתלת גבות גם כן. באמצעות שיטת FUE, ההשתלה נעשית תוך הקפדה על זקיקי שיער מובחרים שנלקחים באופן ספציפי ופרטני (אחד אחד עם מחט מיקרו) מהאזור התורם (בדרך כלל מהחלק האחורי של ראש המטופל).

עבור מי מיועד טיפול של השתלת גבות;

נשירת שיער היא תופעה נפוצה והיא מתרחשת בשל שינויי הורמונים על סוגיהם, בעקבות טראומות כאלו ואחרות, לאחר ובעת מחלות וכו'. נשירת שיער בגבות מתרחשת גם אצל גברים וגם אצל נשים ובמקרים רבים, נשים תרות אחר טיפול של השתלת גבות לאחר הריונות. בעת ההיריון, שינויים הורמונליים כאלו ואחרים מתרחשים בגוף האישה ולעיתים, השיער נושר ממקומות שונים בגוף (מהראש, מהגבות) ונדרשת השתלת שיער.

צרו קשר למען ייעוץ אישי ואידיאלי. מרכזנו מסייע בנושאים של השתלת שיער בראש, השתלת שיער בזקן ובשפם, בפאות הלחיים וגם השתלת גבות.

בהצלחה.

טכניקות להשתלת שיער:

לפני & אחרי

ניצור איתך קשר בהקדם

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן