בדיקת גבר לפני השתלת זקן

תשיגו זקן קבוע סמיך ומלא שאפשר יהיה רק לקנא בו.

לא כולנו בורכנו בזקן עבה ועשיר, אך גם לא לכולנו זה ממש חסר ו\או מפריע. עבור מי מאיתנו, אשר להם זה כן מפריע וחסרה להם התחושה של זקן סבוך ומעוצב, קיים הפתרון של השתלת זקן, או במילים אחרות: השתלת שיער בזקן והשתלת שפם.

מה הוא התהליך של השתלת זקן ומי זקוק לזה;

בשנים האחרונות, נפוצים המקרים בהם אנשים תרים אחר השתלת שיער בזקן והשתלת שפם ולא בכדי. ההשתלה מאפשרת לגברים רבים להחזיר את ביטחונם העצמי, וגם אנשים חרדים רבים מבקשים טיפולי השתלת זקן – תהליך אשר נחשב מבורך בקרב אנשים דתיים (הרי, זקן הוא אלמנט מהותי ועיקרי בכל הקשור לנראות וחזות דתית) ויוצאי קהילות חרדיות כאלו ואחרות.

התהליך של השתלת זקן אורך כמספר שעות והוא נחשב תהליך קל יותר, מאשר השתלת שיער בקרקפת הראש. התהליך של השתלת זקן ושפם נעשה תוך הרדמה מקומית וניתן לבצע השתלת זקן בשיטת FUE, בה זקיקים של שיער נלקחים מאזור תורם (האזור האחורי של הראש) באופן ייעודי ופרטני (זקיקי השיער נלקחים אחד אחד) ומושתלים בזקן ובשפם.

השתלת שיער בזקן, בדומה להשתלת שיער בראש, אינה כרוכה בכאבי, צלקות או מטרד משמעותי כזה או אחר. כמובן וכל מקרה לגופו, קיימים מקרים בהם אנשים עשויים להרגיש אי-מוחות, אין ספק ואנו לא מבטלים זאת, אך יחד עם זאת, כדאי לזכור כי עבור מרבית האנשים, השתלת זקן ושפם לא אמורה להסב כאב ובדרך כלל אנשים צולחים השתלות שיער בהצלחה רבה.

ייעוץ, השתלת שיער ולאחר מכן גם ניקויים וטיפולים;

לפני השתלת השיער, על כל מטופל לעבור ייעוץ בכדי להגדיר מספר אלמנטים ואת סוג הטיפול. ראשית, בעת ייעוץ, מוגדרת הכמות של זקיקי השיער אשר מיועדים להיתרם ובמקביל לכך, גם מוודאים שבאמת ניתן לקחת מהאזור התורם את כמות הזקיקים המוגדרת מבעוד מועד ובייעוץ הראשוני.

לאחר ששלב הייעוץ צולח, השתלת הזקן והשפם נעשית תוך התחשבות מלאה בתווי הפנים וכיוון צמיחת השיער הטבעי של המטופל. במידה וזקנו של המטופל צומח לכיוון מסוים, ההשתלה תתבצע בהתאם, וזקיקי השיער יושתלו כאשר הם מיועדים עבור צמיחה עם כיוון השיער הטבעי של המטופל.

במקרים מסוימים, המטופלים מגיעים למרפאה יום לאחר ההשתלה עבור טיפולי ניקוי וטיפולי PRP. טיפול PRP הוא טיפול עבור מניעה של התקרחות, והוא מתבצע תוך שמופקת מנת דם מהמטופל. מנת דם זו, הינה בעלת ריכוז מאוד גבוה של טסיות ולאחר עיבודה במעבדה, מתקבלת נוזל נטול תאי דם אדומים ועשיר בטסיות, נוזל זה מוזרק לאזור המאבד שיער ומסייע בחידוש הצמיחה של השיער וגם הגברתו. כלומר, PRP הוא טיפול מסייע ובמקרים רבים, אנשים בוחרים גם לעבור השתלה ולאחר מכן גם לסייע להצלחת ההשתלה בעזרת טיפול PRP.

מרכזנו עוסק בהשתלות שיער בקרקפת, בהשתלות שיער בזקן ובשפם ובמקומות שונים אחרים בגוף. ניתן להשתיל שיער גם בגבות, בפאות הלחיים ועוד.

צרו קשר למען ייעוץ אישי ואידיאלי עבור השתלת שיער.

טכניקות להשתלת שיער:

לפני & אחרי

ניצור איתך קשר בהקדם

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן