הרופא בודק את המטופל לפני ההשתלה

תיקון שתילי שיער בעייתיים בעזרת הטיפול המתקדם שלנו

בימינו המהפכניים והחדשניים, השתלת שיער מתבצעת על ידי שלל שיטות, רק שלדאבוננו, לא תמיד כל השיטות וכל ההשתלות הן מוצלחות. לעיתים, אנשים עוברים טיפולי השתלת שיער וזקוקים, לאחר מכן, לטיפול של השתלת שיער מתקנת.

מעל רקע על השתלות שיער וטיפולים מתקנים;

טיפולים מתקנים עבור השתלות שיער, ניתנים במקרים בהם אנשים חווים הליך לא מוצלח. לצערנו, במקרים מסוימים, אנשים מסיימים את הליכי השתלות השיער כשהם חווים תוצאה מאוד לא נעימה של נראות חיצונית לוקה בחסר, בלשון המעטה. עבור השתלות שיער לא מוצלחות ו\או השתלות שיער שנעשו בשיטות ישנות ולא כל כך אפקטיביות, ניתן אותו שירות של השתלת שיער מתקנת (טיפול מתקן להשתלת שיער).

בלא מעט מקרים, אנשים מבקשים לעבור הליך של השתלת שיער ומסיימים את אותו הליך כאשר ראשם מכוסה בכובע אשר נועד להסתיר פגמים ותקלות שהתרחשו בעת ההשתלה. במקרים אחרים, ההשתלה עשויה אף לצלוח, אך לאחר תקופה מסוימת ההשתלה פשוט "לא תחזיק" והשיער יתחיל לנשור מהאזור המושתל אצל האדם. מניסיוננו בתחום ההשתלות ועשייתנו הרבה בתחום, אנו יכולים להעיד כי אנשים רבים מגיעים עבור הליך של השתלת שיער מתקנת לאחר שעברו השתלת שיער מסוג FUT.השתלת שיער בשיטת FUT עשויה להיות דרך נפלאה עבור אנשים מסוימים, אך גם עשויה להוות מענה מיושן ולא אפקטיבי במקרים אחרים.

דרכים לטפל בהשתלת שיער לא מוצלחת או לא אפקטיבית;

כדרך לטפל בהשתלת שיער לא מוצלחת על ידי FUT, ניתן להסתייע בהשתלת שיער מסוג FUE. כלומר, במידה וחוויתם טיפול FUT לא מוצלח, אין צורך לחשוש ולהילחץ, היות ותמיד תוכלו לעבור טיפול מתקן בעזרת שיטת FUE.

שיטת FUE היא שיטה דרכה ניתן לבצע השתלת שיער מתקנת וזקיקי השיער שנלקחים מהאזור התורם, הם זקיקי שיער מובחרים ביותר. מלכתחילה, נלקחים רק זקיקי שיער באיכויות גבוהות שמגבירים את הסיכוי לצמיחת שיער מוגברת ומוצלחת. כל זקיק שיער נבחן תחת בדיקות מעמיקות ונבחר באופן פרטני (הבדיקה מתבצעת על כל זקיק שיער).

בהשתלת שיער בשיטת FUE, ניתן לבצע השתלת שיער מתקנת ולכפות על העוול הנגרם למטופל בהשתלות שיער קודמות. רבים בוחרים לטוס אפילו לטורקיה בכדי לבצע השתלות שיער מתקנות, אך אין ספק כי הטכנולוגיה של ימינו מגיעה במהירות לכל עבר, וניתן גם לקבל טיפול של השתלת שיער מתקנת בארץ במרכזים שונים ועל ידי מטפלים מובילים בתחום.

עם השנים, שיטת FUT הוכחה כפחות מוצלחת, אך עדיין קיימים אנשים שמעדיפים לעבור את ההשתלה בשיטה זו. אין ספק כי קיימים אנשים אשר השתלת שיער בשיטת FUT צולחת עבורם, אך במקרים רבים מטופלים מגיעים עבור השתלת שיער מתקנת לאחר טיפולי FUT.

עידוד והגברת הצמיחה על ידי שיטת PRP;

בכדי להגביר את הסיכויים שהשתלת שיער מתקנת תהיה מוצלחת יותר, ניתן לשלב טיפול של שיטת PRP , אשר נועד להגביר צמיחה ולעודד את זקיקי השיער לצמוח. שיטת PRP ניתנת כטיפול מסייע ומעודד ולא כמענה עבור השתלת שיער. ראשית, האדם מבצע השתלת שיער ואם קיים לאחר ההשתלה הצורך, יש לשלב טיפול PRP.

צרו עמנו קשר עוד היום לשם ייעוץ אישי עבורכם ועבור השתלת שיער מתקנת על ידי מובילים בתחום השתלות השיער.

בהצלחה.

טכניקות להשתלת שיער:

לפני & אחרי

ניצור איתך קשר בהקדם

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן