הדוקטור שותל זקיקי שיער עם פינצטה

תעלימו לגמרי את הקרחת שלכם בעזרת טיפול מהפכני שלוקח יום אחד בלבד.

ניתן לאתר מספר שיטות עבור השתלת שיער ואין ספק כי עלינו לוודא שהתהליך מלווה בתשומת לב מרבית, קפדנות ובחירה במטפל המתאים עבורנו. אז באשר לשאלה מה היא השתלת שיער ובמה כרוך התהליך, התשובה טמונה בסוג הטיפול אותו תתבקשו לעבור ובמיקום (סוג הקליניקה) בו מתרחש התהליך.

מה היא בעצם השתלת שיער;

בניגוד לשנים עברו, בהן אנשים חשו מבוכה ונזקקו לסיוע של כובעים בכדי להסתיר קרחות, כיום כבר ניתן לטפל בסוגייה של התקרחות אצל גברים ונשים ורבים, בכל העולם, בוחרים לעבור השתלות שיער דרך סוגי טיפולים שונים למניעת התקרחות ואיבוד שיער.
ניתן לבצע השתלות שיער בקרקפת הראש, בגבות ובזקן ובחלקים שונים אחרים בגוף. יש וראוי לציין, כי בעלי פיגמנטציה בהירה עשויים להיתקל במכשול, ולא כל בעל פיגמנטציה בהירה יכול לעבור תהליך של השתלת שיער. בתהליך של השתלת שיער, נלקחים זקיקי שיער מאזורים המוגדרים "תורמים" ומושתלים באזורים אשר מקבלים את ה"תרומה" בצורת זקיק שיער בעל גנטיקה שעתידה להצמיח שורשים, תרתי משמע ולספק מענה עבור איבוד שיער.

חשוב להבין דבר מהותי, לעיתים נדרשים טיפולים חוזרים ונשנים ואין הכרח כי הטיפול יצלח בפעמיו הראשונות. במקרים מסוימים, גם יש צורך לחזור ולבצע השתלות כל תקופה מוגדרת, לקבל טיפולים קבועים ולהמתין זמן מה, עד שרואים ומרגישים בתוצאות של צמיחת שיער חדש.

השתלת שיער בשיטת FUE;

כיום, אחת השיטות הפופולאריות עבור השתלת שיער, היא השתלה בשיטת FUE ושיטה זו מתמקדת בדרך פעולה ידנית ולא רובוטית – על ידי מכונה כזו או אחרת. בשיטה זו, ההסרה של זקיקי השיער מהאזור התורם מתבצעת על ידי המטפל באופן ממוקד ופרטני שמבטיחה טיפול ייעודי עבור כל זקיק שיער שנתרם לאזור המושתל. לאחר מכן, זקיקי השיער מועברים למצב של קירור ו"ממתינים" להשתלת השיער המיוחלת אצל המטופל.

השתלת זקיקי השיער, אשר מתבצעת באמצעות מחט מיקרו-מוטורית, נעשית בקפידה ובדיוק רב לשם צמיחת שיער עתידי, אך יש לזכור כי תהליך השתלת שיער בשיטת FUE , הוא תהליך שלוקח זמן מה ומשתנה ממטופל למטופל ובהתאם לאיכות זקיקי השיער הנתרמים ואיכות בסיס האזור שמקבל את התרומה של זקיקי השיער.

באופן כללי, ניתן לציין כי טיפול בשיטת FUE עשוי לארוך במשך מספר חודשים ובמקרים מסוימים, אף שנה שלמה.

שיטות שונות של השתלות שיער, מה עדיף?

מגוון דרכי הטיפול עבור השתלת שיער הוא רב ואין ספק שזה עשוי לבלבל. בעוד ששיטות מסוימות כבר לא ממש זוכות לשימוש כיום, שיטות חדשות אחרות פרצו את השוק ואת התחום של השתלת שיער. באשר לסוגייה של "מה מתאים ועדיף", שיטת FUE היא שיטה שרבים בוחרים בה בשנים האחרונות ומדווחים על תוצאות חיוביות.

תוכלו לקרוא על שיטות שונות עבור השתלות שיער ולברר פרטים שונים, ניצבת בפניכם גם האפשרות להיצמד למלווה (קיימים נותני שירות, המספקים ליווי בתהליך השתלת שיער בחו"ל) שדובר את שפתכם ולברר גם לגבי סוגי הרופאים ומשתילי השיער שמציעים שירותים ברחבי העולם והארץ.

צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח להעניק ייעוץ אידיאלי ואישי.
בהצלחה.

טכניקות להשתלת שיער:

לפני & אחרי

ניצור איתך קשר בהקדם

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן