הרופא מכין את המטופל לזריקה

תעצרו תהליכי נשירת ודלדול שיער פעם אחת ולתמיד באמצעות הטיפול הייחודי שלנו בהתקרחות.

נשירת שיער ואיבודו הן תופעות אשר מעסיקות גם גברים וגם נשים. למעשה, חלק מהותי מהאוכלוסייה סובל מאיבוד שיער ותר אחר טיפולים כאלו ואחרים לשם מניעה של איבוד ונשירה של שיער. מבין השיטות שנועדו למנוע איבוד שיער ונשירה, קיימת שיטת PRP ושיטת מזותרפיה.

השירת שיער, למי זה קורה? רקע על שיטות לטיפול באיבוד שיער;

נשירת שיער מדאיגה את מי מאיתנו אשר סובל מכך ולא בכדי. למעשה, נשירת השיער ואיבודו, הן תופעות שמשפיעות באופן מהותי על בטחונו העצמי של האדם ועל הנראות החיצונית שלו. כיום, כבר אין צורך להתהלך בבושה ולכסות אזורים מנשירים בכובע או באמצעים אחרים. ניתן לבצע הזרקות נקודתיות שנועדו לעודד צמיחה ולמנוע נשירה של שיער.

מבין השיטות, ניתן למנות את שיטת PRP וגם את שיטת מזותרפיה, שתי דרכים שמתמקדות בהזרקות לאזורים ייעודיים שזקוקים להזנה ומניעת נשירה. למעשה, שיטת מזותרפיה הומצאה לפני כ-70 שנה (בשנות החמישים) והיא מתמקדת בהזרקה נקודתית של חומרים (כמו, למשל: פפטידים נחושתופפטידיביומיטיים) אל האזור שסובל מאיבוד של שיער. הפפטידים הם למעשה חלקיקי חלבון שנועדו לבצע פעולת חיקוי של הורמונים המעודדים זרימה של דם בגוף – אל האזור המושתל. על ידי פעולה זו, דם זורם אל האזור הסובל מאיבוד שיער ומעודד צמיחה מחדש של שיער שנשר. החומרים (הפפטידים) נועדו לשם הגברת הזנת האזור ה"חולה" ולשם מניעה של נשירת שיער.

במקרים מסוימים, טיפול מזותרפיה עשוי לייצר הצמחה של שיער במקומות שהשיער כבר נשר לפני זמן רב , וליצור מצב בו הצמיחה מוגברת למדיי, בריאה וטבעית.

שיטת PRP עבור מניעה של איבוד שיער ונשירה;

PRP היא שיטה אשר זוכה לשבחים רבים בשנים האחרונות והיא מציעה טיפול על ידי מחט-מיקרו, שבעזרתה, נלקחת מנת דם מהמטופל שמעובדת לאחר מכן במעבדה. במעבדה, מנת הדם הופכת, אחרי הליך, לנוזל עשיר בטסיות ונקי מתאי דם אדומים. אותו נוזל, המופק במעבדה, מוזרק באזורים אשר סובלים מנשירה של שיער ואיבודו.

בדומה לשיטת מזותרפיה, בה מוזרקים לאזור החולה חומרים (פפטידים) המעודדים זרימת דם ולבסוף צמיחת שיער, בשיטת PRP גם כן מוזרק נוזל לאזור הסובל מנשירה, אך נוזל זה מופק ממנת הדם של המטופל עצמו. חשוב מאוד לציין, כי מזותרפיה ו-PRP הן שיטות עבור סיוע למלחמה בנשירת שיער. הן לא שיטות עבור השתלות שיער. רבים בוחרים לעבור הליך של השתלת שיער ולאחר מכן, לעבור גם הליך של מזותרפיה ו\או PRP. PRPומזותרפיה הן דרכים מצוינות לספק חיזוק להליך השתלת השיער עצמו.

כך שבעצם מזותרפיה ו-PRP הם הליכים שונים לגמרי במהותם מהליך של השתלת שיער. אדם אשר עובר הליכים של מניעת נשירה (מזותרפיה וPRP), יכול גם לעבור הליך של השתלת שיער ולהיפך.

צרו עמנו קשר ואנו נספק ייעוץ אישי ואידיאלי עבורכם.

מרכזנו עתיר ניסיון ובקיא ברזי התחום של השתלות שיער על סוגיהן.

בהצלחה.

טכניקות להשתלת שיער:

לפני & אחרי

ניצור איתך קשר בהקדם

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן