הדוקטור מנתח עם הכלים שלו

השתלת שיער עם מכשיר ייחודי מאבן ספיר

מכשיר הספיר המיוחד הזה עשוי מאבן חן יקרה ומשמש לטיפולי השתלת שיער. טכניקה זאת מכילה יתרונות רבים כמו זמן החלמה מהיר, מינימום גלדים על העור, צפיפות גבוהה של השתילים, ועוד…

טיפול השתלת שיער מורכב משלושה שלבים נפרדים: קציר השתילים, יצירת תעלות בעור, והשתלה. בשיטת FUE, שלב החיתוך הוא החשוב ביותר להצלחת ניתוח השתלת השיער כולו. מדובר ביצירת חתכים קטנים באזור שתילת השיער בעת מיקום השתילים. בטכניקות FUE מסורתיות, החתכים מתבצעים באמצעות אביזרים מתכתיים שהרופאים המשתילים עושים בהם שימוש. אין כל פסול בשיטה הזאת, אבל ישנה דרך חדשנית יותר של השתלת  FUE אשר נקראת "ספיר". היא מקלה על תהליך ניקוב העור ומגבירה את הדיוק והיעילות שלו, מה שמעלה את הסיכויים להצלחת השתלת השיער ומפחית את הסיכונים של נזקים אפשריים. השימוש בכלי המתקדם הזה הופך את הטיפול להרבה יותר נעים ובטוח עבור המטופל.

מה הופך את כלי הספיר לכל כך שימושי ויעיל?

אביזר זה מיוצר מאבן חן יקרה ומיועד במיוחד לתהליך חיתוך העור. הוא מצויד בלהב בגדלים שונים. החתכים הזעירים, באורך זקיקי השיער, מתבצעים על ידי כלי ספיר חד, חלק ועמיד שיתמודד עם תפקידו על הצד הטוב ביותר. מידות  להבי האביזר הן 1, 1.3, 1.5 מ"מ. כלי זה מאפשר ליצור מספר רב יותר של תעלות ולשתול את השתילים בצורה צפופה יותר.

התכונות המרכזיות של אבן הספיר כמו היותה נוגדת חיידקים, הקשיחות , העמידות, והמרקם החלק והישר שלה מפחיתים את הסיכוי לפגיעה ברקמות העור בעת ביצוע ההשתלה.

השתלת שיער FUE  עם כלי חיתוך מאבן ספיר לעומת טיפול FUE רגיל

  • כלי מאבן ספיר ניחן בחוזק וחדות יוצאי דופן, ולכן הוא מאפשר לבצע חתכים זעירים בצורה נקייה , יציבה ומדויקת. הסיכון לבצע טעות ולפגוע ברקמות עור הקרקפת נמוך במיוחד.
  • הודות לאורכים השונים של להבי הספיר, הכלי מאפשר להשיג מראה שיער הרבה יותר שופע, בריא וטבעי.
  • החתכים שנוצרו בתהליך ההשתלה יהיו הרבה יותר קטנים בזכות הכלי המהפכני, מה שיאיץ את זמן ההחלמה ויבטיח שפני העור באזור ההשתלה יהיו ללא גלדים ופציעות.
  • כלי הספיר נוצר באותו הגודל בדיוק כמו זקיקי השיער, מה שמבטיח שהשתילים לא יזוזו מהמנח הנכון והזווית האופטימלית שלהם.

כלי חיתוך מספיר הוא האביזר היחיד שמיועד לייעל את הליך ההשתלה ופותח במיוחד עבורו. הוא מאפשר לבצע אותו בצורה הנוחה ביותר ויכול לשפר באופן ממשי את הצלחת התהליך. כמובן, שחשוב במיוחד שהכלי הזה יהיה בידיים בטוחות ומיומנות שידעו היטב כיצד לתפעל אותו כמו שצריך.

אם אתם תוהים האם הליך השתלת שיער FUE באמצעות אבן ספיר מתאים עבורכם, אז אנא תפנו אלינו על מנת לקבל אבחון וייעוץ. הרופאים המנוסים שלנו יבחנו את המקרה הספציפי שלכם וימליצו לכם על הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.

אנא תעלו תמונות ברורות של החזית, החלק העליון, והחלק האחורי של ראשכם כפי שמודגם בתמונה למעלה

אפשרות אחרת היא לשלוח אותן באמצעות הוואטסאפ- למספר  96 67 584 552 0090 

תודה רבה על פנייתך.

הרופאים שלנו יבחנו את התמונות באופן אישי ונחזור אליך בהקדם האפשרי

דילוג לתוכן